SKP Legnica

forum dla studentów SKP Legnica


  • Index
  •  » happy skp
  •  » Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

#31 2007-10-30 16:59:44

Marek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

ok teraz ja się przyłączę, ale nie liczcie na jakiś wiersz lub inny thriler bo nie potrafie się rozpisywać
Wieczny Student Stasiu jak już ktoś napisał Stasiu jest osobą opanowaną i ja się z tym zgadzam w zupełności, poza tym jest także zabawny, wesoły i towarzyski. Nadaje się na staroste Stachu na prezydenta!!!

Offline

 

#32 2007-10-30 18:02:56

Ani@

Użytkownik

9143273
Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 20
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

No kogo my tu mamy:D widze ze pogawędka na metrologii skłoniła Marka do napisania posta, i bardzo dobrze:D
Hmmm... Marek jest bardzo fajnym chłopakiem,b. inteligentnym, zawsze można na niego liczyć, dobrze gra w siate, ma sympatyczny uśmiech, dobrze tłumaczy(zwłaszcza z grafiki:P).  świetnie mi się z nim gada, pewnie po moim wykładzie na metrologii ma dosyć mojego gadania już na całe dwa miesiące:)
Ogólnie spoko koleś:D Swój ziom:)

Ostatnio edytowany przez Ani@ (2007-10-30 18:07:13)


"A gdy serce twe przytłoczy
Myśl, że żyć nie warto,
Z łez ocieraj cudze oczy,
Chociaż twoich nie otarto."

Offline

 

#33 2007-10-31 18:25:16

gRzEchuu

Użytkownik

3661655
Skąd: ziemia
Zarejestrowany: 2007-10-10
Posty: 34
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

ha, nie pamietam czy juz o Ani pisałem cuś, ale nawet jesli to napisze jeszcze raz bo chyba teraz znam ja juz troszke lepiej
no i tak, ania jaka jest wszyscy widzą- pełna anergii i zawsze z usmiechem na buzi:) i to z taaakim duuuuzym! fajnie sie z nią "pakuje" (no i z aneta tez ). ania zawsze ma cos do powiedzenia, ale nie tylko poto zeby cos głupio paplać, ale raczej cos konkretnego. ania ma tylko jeden minus: ma jakis problem ze wzrokiem, anetka tez, i wadej im sie ze jestem do kogos podobny czy cos tam
ale ogolnie ania to naprawde spoko dziewczyna (zeby nie powiedziec laska:) i wielki szacun dla niej
pozdrowienia z doliny muminków


hoooondaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
jak mnie z polibudy wyjebią to bedzie szybciej[nie ma tego złego...]

Offline

 

#34 2007-10-31 21:40:29

M!ł0sZ

Moderator

10860189
Skąd: mam wiedzieć ?
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 49
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

A więc Gregorz Z początku to niepozorny człowiek, ale jest z nim o czym pogadać. Nie jest nastawiony Ofensywnie w stosunku do innych w naszej grupie. Ma podobne hobby do mojego, dla niewiedzących Grzesiek gra na gitarze [piękny instrument ]. Na swój sposób jest oryginalny, nie stara sie naślodować innych jest po prostu sobą. Ogólnie spoko z niego kolo, sympatyczny itp. Cieżko jest coś jeszcze o nim napisać, jest jedyny w swoim rodzaju 3m sie. I Pozdro 4 all with SKP


All I want in life is to be happy (happy).

Offline

 
  • Index
  •  » happy skp
  •  » Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl