SKP Legnica

forum dla studentów SKP Legnica

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » happy skp
  •  » Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

#16 2007-10-19 09:25:22

AnetA

Nowy użytkownik

11915566
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 8
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

korzystając z tego,że jestem(a bywam bardzo żadko)mam tą przyjemność dołączyć moich parę skromnych słów na temat Stasia...tak więc z dwu tygodniwych obserwacji wywnioskowałam,że Stasio jest bardzo sympatyczny,dla wszystkich...nie narzuca się a jednak miło się go słucha kiedy coś mówi...widać,że podchodzi z szacunkiem do wszystkich...żyje sobie w spokoju,bez zbędnych emocji..podejżewam,że osoby,które kolegują sie z nim na codzień,zarażają sie tym Jego życiowym optymizmem i spokojem...ogólnie rzecz ujmując Stasia b.lubię i podziwiam za wyżej wspomniane cechy:)to takie moje skromne zdanie...


Kiedy widzimy ciągle tych samych ludzi, staja sie oni w końcu częścia naszego życia. A skoro są już częścią naszego życia, to chcą je zmieniać. Jesli nie stajemy się tacy, jak tego oczekiwali, sa niezadowoleni. Ponieważ ludziom wydaje się, że wiedzą dokładnie jak powinno wyglądać nasze życie. Natomiast nikt nie wie, w jaki sposób powinien przeżyć własne życie. Paulo Coelho

Offline

 

#17 2007-10-19 12:50:56

tefciu

Administrator

10911327
Skąd: Miasto Mistrzów :]
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

no i to nas boli Anetka że mało kiedy coś piszesz

ja skorzystam z okazji

Według mnie Aneta jest osobą troszku tajemniczą, mało się udziela, ale gdy już do tego dojdzie robi to z wielkim zapałem.
Drzemie w niej duży potencjał który napewno kiedyś nam okaże
Generalnie rzecz ujmując sympatyczna dziewczyna.


„Człowiek jest tylko człowiekiem,
a ta odrobina rozumu, którą może posiadać,
znaczy niewiele lub nie wchodzi wcale w rachubę,
gdy szaleją namiętności, a granice człowieczeństwa uciskają”

Offline

 

#18 2007-10-19 13:45:44

wjs86

Administrator

4504450
Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 62
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

o prosze na kogo to ja trafilem jest mirus ( dla mnie brzydal albo guziec ) no to Ci teraz objade konstrukcje A wiec tak Miro to taki mily grzeczny chlopiec nikogo nie bije nie zabiera nikomu zabawek i takie tam ale na powaznie spoko koles jak moze to pomoze chociaz pare razy przegiol palke i on dobrze wie o co mi chodzi ale i tak go lubie. Mirek ma tylko jedna wade : za bardzo sie przejmuje dziewczynami taki romantikos muczaczos jak juz sie wkreci to nie ma takij opcji zeby mu cos przetlumaczyc jest wtedy takim uparciuchem i puki sam nie dojdzie do tego co mu sie po 100x powtarza to zdania nie zmieni


Czy widziałaś jak się spaliłem Doszedłem do końca i powróciłem Nie uciekałem, zapominałem Burzyłem niszczyłem budowałem Przez ból z tobą połączony Zdradzony, przez życie upodlony Wracam zupełnie, zupełnie inny Sam ze sobą dzisiaj przed tobą Człowiek, któremu duszę wyrwałaś Całe piękno zniszczyłaś, wyssałaś

Offline

 

#19 2007-10-19 15:01:09

Ani@

Użytkownik

9143273
Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 20
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

No i padło na Wojtusia:D
Hmm... ogólnie pozytywnie zakręcony chłopak, nie da się przy nim nudzić(zwłaszcza na metrologii;)), baaaaaardzo lubi piwo, dużo gada (co ja jako osoba ogólnie bardzo cicha, małomówna<lol2> bardzo cenie), można z nim o wielu sprawach pogadać np. o wpływie pełni książyca na zachowanie kobiet w okresie letnio - zimowym:D. No i to chyba by było na tyle...

Ah zapomniałabym Wojtas jest jeszcze strasznym podrywaczem! I zdradza mnie z Anetą i z Elą!


"A gdy serce twe przytłoczy
Myśl, że żyć nie warto,
Z łez ocieraj cudze oczy,
Chociaż twoich nie otarto."

Offline

 

#20 2007-10-19 15:35:18

tefciu

Administrator

10911327
Skąd: Miasto Mistrzów :]
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

w końcu trafiłem na Anna Natalie

Jest osobą otwartą na poznawianie nowych ludzi, nie stroni od nikogo zawsze znajdzie temat do rozmowy.
Wyręcza się mną na informatyce planuje coraz to nowe zamachy na wojtka (nu nu )
Uśmiech nie znika z jej twarzy lecz mimo to wydaje się być kobietą tajemniczą, której niestety nie brakuje powodów do zmartwień...
No ale cóż każdy je ma, a po to mamy przyjaciół żeby pomagali nam się z nich otrząsnąć a Ania jest taką właśnie pomocną bardzo osóbką, której i ja nigdy nie odmówiłbym pomocy


„Człowiek jest tylko człowiekiem,
a ta odrobina rozumu, którą może posiadać,
znaczy niewiele lub nie wchodzi wcale w rachubę,
gdy szaleją namiętności, a granice człowieczeństwa uciskają”

Offline

 

#21 2007-10-19 19:01:55

AnetA

Nowy użytkownik

11915566
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 8
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

teraz mogę sie "odegrać":)co do tego,że mało sie udzielam...powiem tak są inne osoby do tego...:)te osoby,które znają mnie od dzieciństwa wiedzą jka jestem i narazie to wystarczy...nie wiem czemu ale nie czuje sie sobą w naszym towarzystwie..albo nawet nie mam okazji się wykazać..nie lubię się narzucać..ale jeśli ktoś jest zainteresowany rozmową chętnie wkładam w to cała siebie...może kiedyś sie przekonacie...no to takie małe wytłumaczenie..mam nadzieje,że wyczytaliście to co ukryłam między wierszami..ale raczej nie...a co do Ciebie Mirku:)to byłam pod ogromnym wrażeniem kiedy odkryłam Twoją stronę z wierszami..powiem szczerze,że nie wyglądałeś na osobe o takim wnętrzu...chociaż staram się  nigdy nie oceniać ludzi po pierwszym spojrzeniu...no i widzisz drogi Mirku tak jak z Tobą tak i ze mną..nie wszystko widać na pierwszy rzut oka...a jednak jeśli ktoś naprawdę chce kogoś poznać to jest na niego otwarty:)ogólnie rzecz biorąc wydajesz się być bardzo miłym człowiekiem,ale także cichym...jak to mówią każdy ma swójwłasny mały świat,którego nie jesteśmy w stanie na pierwszy rzut oka zdefiniować:)


Kiedy widzimy ciągle tych samych ludzi, staja sie oni w końcu częścia naszego życia. A skoro są już częścią naszego życia, to chcą je zmieniać. Jesli nie stajemy się tacy, jak tego oczekiwali, sa niezadowoleni. Ponieważ ludziom wydaje się, że wiedzą dokładnie jak powinno wyglądać nasze życie. Natomiast nikt nie wie, w jaki sposób powinien przeżyć własne życie. Paulo Coelho

Offline

 

#22 2007-10-19 21:22:59

gRzEchuu

Użytkownik

3661655
Skąd: ziemia
Zarejestrowany: 2007-10-10
Posty: 34
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

hehe, to teraz ja o antce
aneta jest (wg mnie) osóbką cichą i spokojną, chyba troche jak ja ;p ale za to ja sam wiem ze cicha woda... a tak serio aneta jest naprawde fajna dziewczyna co by tu jeszcze napisac...? aha, no i chyba nikt ci nie ma za złe tego ze "sie nie narzucasz" i "nie wykkazujesz"... czyli reasumujac jest to miła, cicha istotka ktora dobrze gra w siatkowke (lepiej niz ja )


hoooondaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
jak mnie z polibudy wyjebią to bedzie szybciej[nie ma tego złego...]

Offline

 

#23 2007-10-19 21:41:14

wjs86

Administrator

4504450
Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 62
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

jest i grzesiu tak jak pisal w poscie o Anecie spokojny czlowieczek malomowny ale na gitarce nikomu ne wadzi i nie cisnie ludzia tak jak ja ( za co mi bardzo wstyd i postaram sie poprawic ) nie jeste tez typem podrywacza ( wiec mam z nim cos wspolnego ) ide o zaklad ze lubi dobra zabawe i skoro cicha woda brzegi rwie to jak kiedys wystrzela do spolki z aneta to ladnie nas zaleje nio to tyle jak narazie. Jezeli poprzez moje wnikliwe obserwacje zauwaze cos jeszcze o kims to napewno napisze


Czy widziałaś jak się spaliłem Doszedłem do końca i powróciłem Nie uciekałem, zapominałem Burzyłem niszczyłem budowałem Przez ból z tobą połączony Zdradzony, przez życie upodlony Wracam zupełnie, zupełnie inny Sam ze sobą dzisiaj przed tobą Człowiek, któremu duszę wyrwałaś Całe piękno zniszczyłaś, wyssałaś

Offline

 

#24 2007-10-20 08:20:49

AnetA

Nowy użytkownik

11915566
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 8
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

tak tak... wiem,że niby cicha woda brzegi rwie...:)ale z pełną odpowiedzialnością mogę wam przysiądz,że mnie to powiedzenie nie dotyczy:)bo ja nie jestem aż taka spokojna...wiem,wiem może sie tak wydawać,ale...a teraz ja o Wojtusiu;)hmmmm....jak narazie odbyłam z nim tylko jedną większą rozmowę..to świadczy o tym,że mniej lub bardziej zależało mu na w mniejszym lub większym stopniu na rozmowie ze mną...czyli jest bardzo uprzejmy i koleżeński...mimo tych docinek swoim kolegom(ale to pewnie z miłości:))zależy mu na tym by nikogo w żaden sposób nie zranić...jest wyluzowany ale pewnie pod tą "szatą"w której chodzi na codzień,kryje sie w nim inny człowiek,który czuje,myśli,rozpamiętuje,werzy...itp...jeśli moje uwagi nie są trafne,to przy bliższym poznaniu chętnie je skoryguje:)całusy dla Ciebie...aha i co do tego,że rzadko bywam to dlatego,że nie miałam neta...ale już teraz mam to będę bardzo częstym gosciem;)...

Ostatnio edytowany przez AnetA (2007-10-20 08:28:23)


Kiedy widzimy ciągle tych samych ludzi, staja sie oni w końcu częścia naszego życia. A skoro są już częścią naszego życia, to chcą je zmieniać. Jesli nie stajemy się tacy, jak tego oczekiwali, sa niezadowoleni. Ponieważ ludziom wydaje się, że wiedzą dokładnie jak powinno wyglądać nasze życie. Natomiast nikt nie wie, w jaki sposób powinien przeżyć własne życie. Paulo Coelho

Offline

 

#25 2007-10-20 12:44:40

gRzEchuu

Użytkownik

3661655
Skąd: ziemia
Zarejestrowany: 2007-10-10
Posty: 34
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

no, o anecie moge jeszcze powidziec ze lubi dobre książki (paulo c.)


hoooondaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
jak mnie z polibudy wyjebią to bedzie szybciej[nie ma tego złego...]

Offline

 

#26 2007-10-20 13:31:30

Ani@

Użytkownik

9143273
Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 20
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

Na temat Grzesia już się wypowiadałam, więc przeskoczę o osobę wyżej i "obgadam" Anete;)
Chociaż znam ją dosyć krótko to zdążyłam ją bardzo polubić, moim zdaniem Aneta jest bardzo tajemnicza więc trzeba się bardzo natrudzić żeby poznać ją taką jaka jest naprawde, ponadto jest typową romantyczką, która wie czego chce w życiu;) Ma poczucie humoru, nie narzuca swojego zdania innym.
Uwielbiam z nią korespondować na fizyce:D
Ogólnie bardzo wartościowa osoba, którą warto poznać:)


"A gdy serce twe przytłoczy
Myśl, że żyć nie warto,
Z łez ocieraj cudze oczy,
Chociaż twoich nie otarto."

Offline

 

#27 2007-10-20 14:26:45

AnetA

Nowy użytkownik

11915566
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 8
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

dziękuje Ci Aniu za te dobre słowa:)  cóż ja mogę powiedzieć o Tobie...Ania tez jest romantyczką...lubi grać w siatówkę...kiedy jesteśmy same bardzo fajnie mi się z nia rozmawia...mimo,że znamy się tak krótko bardzo krótko potrafi wyczuć kiedy jest mi smutno(ale to nam chyba wychodzi dobrze w obie strony,co nie Aniu?)ja też uwielbiam te rozmowy na kartkach:)jak każdy z nas jest osobą wartościową,ktora pragnie zaznac jak najwięcej utyli w życiu:)ale myśle,że przyjdzie jeszcze czas na poznanie głębsze kiedy przejdziemy ze soba do pożądku dziennego...


Kiedy widzimy ciągle tych samych ludzi, staja sie oni w końcu częścia naszego życia. A skoro są już częścią naszego życia, to chcą je zmieniać. Jesli nie stajemy się tacy, jak tego oczekiwali, sa niezadowoleni. Ponieważ ludziom wydaje się, że wiedzą dokładnie jak powinno wyglądać nasze życie. Natomiast nikt nie wie, w jaki sposób powinien przeżyć własne życie. Paulo Coelho

Offline

 

#28 2007-10-24 10:20:41

stassio

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-08
Posty: 13
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

Aneta wedlug mnie jest tajemnica , kolezenska, skromna, uczciwa dziewczyna, gotowa na rozmowe z kazdym. wydaje mi sie ze jest to typowa "cicha woda" . coz moge jeszcze napisac, dodam co wszyscy wiedza ze Anetka jest SPOKO

Offline

 

#29 2007-10-24 17:25:47

Ani@

Użytkownik

9143273
Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 20
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

No i oto mamy naszego kochanego Stasia:D
Moim zdaniem Stasiu jest szalenie zabawnym chłopakiem i zalicza się do wąskiego grona osób które naprawdę bardzo lubię i szanuje. Czasami (zwłaszcza na analizie) jest z niego straszny łobuziak;) Ogólnie bardzo fajny chłopak, który lubi "opiekować" się muchami, poza tym bardzo dobrze gra w siatke.
No i ostrzeżenie dla moich koleżanek z grupy .... Stasiu ma dziewczynę:P  więc dupa zimna dziewczęta:P

pozdrowionka


"A gdy serce twe przytłoczy
Myśl, że żyć nie warto,
Z łez ocieraj cudze oczy,
Chociaż twoich nie otarto."

Offline

 

#30 2007-10-24 22:50:23

stassio

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-08
Posty: 13
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

Droga Aniu no coz czas i ciebie opisac wiec nie zanudzam przechodze do sedna :
Ania jest osoba zabawna inteligentna, mozna z nia pogadac praktycznie na kazdy temat, oprucz tego jest taka nasza mala rozrabiara ktora potrafi rozsmieszycchyba kazdego . Podsumowujac Anie Lubie i szanuje wedlug mnie jest osoba godna zaufania.

Offline

 
  • Index
  •  » happy skp
  •  » Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl