SKP Legnica

forum dla studentów SKP Legnica


  • Index
  •  » happy skp
  •  » Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

#1 2007-10-12 14:19:15

Ani@

Użytkownik

9143273
Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 20
Punktów :   

Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

Moi drodzy forumowicze, znamy się od niedawna. Wiemy o sobie więcej, lub mniej, niektórzy znają się lepiej, a niejeden z SKPowców snuł lub snuje jakieś domysły na temat innych kolegów bądź koleżanek z SKP. Otóż dążę do tego aby każdy z nas napisał co sądzi o osobie która ostatnia dodała w tym temacie posta, jak się dana osoba zachowuje, jaka jest i co o tym świadczy, bo wiele o nas mówią na przykład nasz codzienny sposób zachowywania się, podpis i styl wypowiadanie się. Zobaczymy, na ile te teorie okażą się trafne . A może ktoś odkryje w sobie jakąś nową cechę?

Podobny temat znalazłam na innym forum i okazał się bardzo ciekawy i kontrowersyjny.

Więc drodzy koledzy i koleżanki oto macie pole do popisu...


"A gdy serce twe przytłoczy
Myśl, że żyć nie warto,
Z łez ocieraj cudze oczy,
Chociaż twoich nie otarto."

Offline

 

#2 2007-10-12 14:38:43

wjs86

Administrator

4504450
Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 62
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

kurde ale to madrze napisane jakbym nie byl studentem to chyba bym nie zkminil o co kaman no ale ja rzucam sie na pierwszy ogien co nie moze zabic to wzmocni


Czy widziałaś jak się spaliłem Doszedłem do końca i powróciłem Nie uciekałem, zapominałem Burzyłem niszczyłem budowałem Przez ból z tobą połączony Zdradzony, przez życie upodlony Wracam zupełnie, zupełnie inny Sam ze sobą dzisiaj przed tobą Człowiek, któremu duszę wyrwałaś Całe piękno zniszczyłaś, wyssałaś

Offline

 

#3 2007-10-12 16:10:01

M!ł0sZ

Moderator

10860189
Skąd: mam wiedzieć ?
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 49
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

Wojciech. Hmmm.
Ciekawy człowiek, stara sie zarobić na swoje wydatki (jest pracownikiem ochrony dla nie wiedzących ), rzadko kiedy mówi coś na poważnie Przynajmniej na przerwach Ogólnie rzecz biorąc dużo mówi . A z natury raczej typ imprezowicza i lekkoducha, stwarza wrażenie że kieruje sie zasadą "Co ma być to będzie i tak tego nie zmienisz". Raczej nie jest ofensywnie nastawiony w stosunku do nowo poznawanych ludzi:D

To mniej więcej tyle jak na dwa tygodnie znajomości . Bez obrazy jak coś jest nie prawdą Z czasem można zrobić update

Jaki to związek z ekonomią ma moja wypowiedź??? [Żarcik]


All I want in life is to be happy (happy).

Offline

 

#4 2007-10-12 16:55:24

Ani@

Użytkownik

9143273
Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 20
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

No to teraz ja postaram się wykreować coś na temat Miłosza...

Otóż moim skromnym zdaniem Miłosz jest typem rozrywkowego chłopaka, który lubi dobrą zabawę jednak nie jest przykładem lekkoducha. Poza tym w kontaktach międzyludzkich jest sympatyczny, łatwo nawiązuje nowe znajomości,jest szczery, zabawny, chwilami pomocny(gdy np. połowa grupy z pewnych przyczyn nie poszła na zajęcia;) Miłosz zeskanował swoje notatki, za co jeszcze raz bardzo dziękuje:)) Ogólnie sprawia wrażenie porządnego chłopaka, ale znam go jedynie 2 tygodnie, więc jeszcze nie chwale dnia przed zachodem słońca;)


Ah jeszcze jedno...
wiem z pewnością, że nie lubi zamkniętych barów;)

Pytanie do wszystkich: co śpiewa Miłosz gdy czyta moje słowa? Odpowiedzi proszę napisać na kartkach i przynieść na następne zajęcia;)[joke]


"A gdy serce twe przytłoczy
Myśl, że żyć nie warto,
Z łez ocieraj cudze oczy,
Chociaż twoich nie otarto."

Offline

 

#5 2007-10-12 18:53:17

wjs86

Administrator

4504450
Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 62
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

no to lecimy z Ania taka mala pocieszna istotka lubi sie smiac i dobrze bawic to plusy minus prowadza nas po zamknietych barach wg mnie jeszcze troche oniesmielona boje sie co bedzie jak sie rozkreci no ale na wszystko przyjdzie czas lubi imprezowac jedyne co mnie zastanawia to co ona robi na polibudzie odpowiedz na to pytanie na kartkach na poniedzialek i jeszcze co to ma wspolnego z ekonomia / a co do mnie to sie nie gniewam nic zlego tam nie bylo


Czy widziałaś jak się spaliłem Doszedłem do końca i powróciłem Nie uciekałem, zapominałem Burzyłem niszczyłem budowałem Przez ból z tobą połączony Zdradzony, przez życie upodlony Wracam zupełnie, zupełnie inny Sam ze sobą dzisiaj przed tobą Człowiek, któremu duszę wyrwałaś Całe piękno zniszczyłaś, wyssałaś

Offline

 

#6 2007-10-12 20:46:40

gRzEchuu

Użytkownik

3661655
Skąd: ziemia
Zarejestrowany: 2007-10-10
Posty: 34
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

hmm, wojtas wydaje mi sie że lubi polibude (ale nie aż tak jak stasiu ) a tak na powaznie to całkiem spoko koles ktory mieszkam w  jakims dziwnym miescie o którym mowi że jest miastem mistrzów czy kogoś tam... lubi alkohol i to go łączy ze mną i chyba większoscią tego forum
pozdrower


hoooondaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
jak mnie z polibudy wyjebią to bedzie szybciej[nie ma tego złego...]

Offline

 

#7 2007-10-15 22:07:47

stassio

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-08
Posty: 13
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

hmm, jak juz sie tu pojawilem to cos nabazgram, mam nadzieje ze sie rozczytacie. Grzesiu spokojny, wesoly czlowiek nie budzacy zadnych kontrowersji, domyslny trafil w sedno, naprawde lubie POLIBUDE

Offline

 

#8 2007-10-15 22:50:42

wjs86

Administrator

4504450
Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 62
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

no to jak juz jestesmy przy Stasiu to tak prawie go nie znam rok akademicki niedawno sie zaczal to co ja moge wiedziec o nim hmmmm zaraz zaraz STASIO bulwa przeciez w tamtym roku byl ze mna na elektrycznym ale stary juz jestem to moge zapomniec spoko koles powinien juz byc rektorem w lcy ale dobra poczciwa z niego staroscina


Czy widziałaś jak się spaliłem Doszedłem do końca i powróciłem Nie uciekałem, zapominałem Burzyłem niszczyłem budowałem Przez ból z tobą połączony Zdradzony, przez życie upodlony Wracam zupełnie, zupełnie inny Sam ze sobą dzisiaj przed tobą Człowiek, któremu duszę wyrwałaś Całe piękno zniszczyłaś, wyssałaś

Offline

 

#9 2007-10-16 23:03:16

stassio

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-08
Posty: 13
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

hmm wojtas, co ja moge o nim napisac chyba tylko same pozytywy spoko koles, taki typowy AMERYKANSKI LUZAK, da sie z nim pogadac pozartowac, mozna na niego liczyc

Offline

 

#10 2007-10-16 23:25:34

gRzEchuu

Użytkownik

3661655
Skąd: ziemia
Zarejestrowany: 2007-10-10
Posty: 34
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

no a stasio oprócz tego że lubi polibude to czestuje fajakmi (dzikowa) no i ogolnie dobry z niego starosta, chłopak jak najbardziej daje rade
pozdro


hoooondaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
jak mnie z polibudy wyjebią to bedzie szybciej[nie ma tego złego...]

Offline

 

#11 2007-10-17 16:18:37

Ani@

Użytkownik

9143273
Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 20
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

No to lecimy z Grzesiem, szczerze mówiąc nie mogę złego słowa o nim powiedzieć, jest bardzo sympatyczny, koleżeński i uprzejmy dla swoich wspaniałych, kochanych, uroczych(ah poniosło mnie:P) ... koleżanek z SKP:D Ogólnie pozytywny chłopak, z którym da się pogadać:)


"A gdy serce twe przytłoczy
Myśl, że żyć nie warto,
Z łez ocieraj cudze oczy,
Chociaż twoich nie otarto."

Offline

 

#12 2007-10-17 19:15:29

M!ł0sZ

Moderator

10860189
Skąd: mam wiedzieć ?
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 49
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

Więc ja obudze swoje zdolności twórcze i wymyśle coś na temat Ani. hmmm

Ania to taka mała śmieszka, lubiąca zabawę i "doborowe" towarzystwo. Ma poczucie humoru i zaraz nie najeżdża na ludzi jak z niej zażartują. Jest koleżeńska potrafi nawiązywać szybko nowe znajomości. Co do jej zainteresowań jeszcze sie Nam nie zwierzała No wiem że lubi grać w siatkę, ale dzisiaj jej coś nie wyszło Widać że się angażuje [choćby w organizacje integracji, ale reszta nie jest jakoś chętna do współpracy ]. Taka mała rada: nie chcesz być upomniany za zakłócanie porządku na metrologi nie siedź obok Ani [A jak po drugiej  stronie siedzi Wojtek to już....]

Zadanie domowe z ekonomi już wam odpuszczę


All I want in life is to be happy (happy).

Offline

 

#13 2007-10-17 20:22:22

wjs86

Administrator

4504450
Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 62
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

Milosz to spoko koles wie jak grac w wormsy na algebrze i wogole a co do tej metrologii to wszystko przez Anie to ona tak nas podburzala i wogole a i co najwazniejsze Milosz jest leworeczny wiec ma u mnie + a tak na powaznie to on chyba lubi piwo tak bardzo jak ja ( ja nawet na swoim pogrzebie nie bede powazny )


Czy widziałaś jak się spaliłem Doszedłem do końca i powróciłem Nie uciekałem, zapominałem Burzyłem niszczyłem budowałem Przez ból z tobą połączony Zdradzony, przez życie upodlony Wracam zupełnie, zupełnie inny Sam ze sobą dzisiaj przed tobą Człowiek, któremu duszę wyrwałaś Całe piękno zniszczyłaś, wyssałaś

Offline

 

#14 2007-10-17 22:08:07

tefciu

Administrator

10911327
Skąd: Miasto Mistrzów :]
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

no to teraz ja Ci wojtas pojeżdże troche po rajtach !!

Wojtas (jak dla mnie brzydal) jest osobą bardzo kontrowersyjną. Zmienił się troche odkąd go poznałem ale zawsze mogłem i moge na niego liczyć. Czasami denerwują mnie jego "głupie teksty" ale jest w nich zawsze nutka finezji bo humoru to wojtasowi nie brakuje . Z chęcią wspiera i podtrzymuje na duchu.

Często się ze mnie nabija (nie wiem czemu, może i za to że przyjarałem mu kiedyś brwi wąsy i kłaki w nosie zapalniczką xD) ale bywa że nie pozostaje mu dłużny.
Z wojtasem zawsze moge iść na browara a o baletach w centrum i rwaniu lachona to już nie powiem xD
Tylko zastanawia mnie jedno... czemu nie chce pić ze mną większej ilości wódki ??!!

pozdro dla wszystkich skpowców :]


„Człowiek jest tylko człowiekiem,
a ta odrobina rozumu, którą może posiadać,
znaczy niewiele lub nie wchodzi wcale w rachubę,
gdy szaleją namiętności, a granice człowieczeństwa uciskają”

Offline

 

#15 2007-10-17 23:16:49

stassio

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-08
Posty: 13
Punktów :   

Re: Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

wiec padlo na tefcia czyli naszego mirusia, szczeze zadnego zlego slowka o nim nie powiem, zajefajny koles, naprawde wporzo , nawet da sie z nim pogadac ale wredny jest bo w tamtym roku jego druzyna ograla moja w siatke

Offline

 
  • Index
  •  » happy skp
  •  » Opisz, co sądzisz, bądź jak wyobrażasz sobie osobę powyżej:)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl